Novo delovno mesto

VOC varnostni inženir (m/ž)

Opis dela
-    načrtovanje, integracija in upravljanje varnostnih sistemov za zaščito pred kibernetskimi grožnjami,
-    nameščanje, upravljanje in nastavljanje varnostnih rešitev,
-    vzpostavljanje in prilagajanje sistemov za upravljanje z varnostnimi dogodki,
-    sodelovanje pri tehnični evaluaciji varnostnih tehnologij in sistemov za zagotavljanje kibernetske varnosti,
-    razvoj in optimizacija procesov, metod ter tehnik zaznave in odziva na varnostne dogodke in njihovo avtomatiziranje,
-    aktivno spremljanje razvoja tehnologij in trendov na širšem področju informacijske varnosti,
-    aktivno sodelovanje s specialisti na področju informacijske varnosti in SOC varnostnimi analitiki,
-    projektno delo na projektih kibernetske varnosti

Od kandidata pričakujemo
-    izkušnje na področju informacijske varnosti
-    izkušnje z upravljanjem vsaj enega SIEM sistema
-    obvladovanje windows in linux okolja
-    poznavanje principov dela z bazami podatkov
-    odlično poznavanje mrežnih protokolov
-    poznavanje principov delovanja varnostnih komponent v omrežju: firewall, router, antivirus, IDS, IPS..
-    izkušnje na področju zaznavanja in odpravljanja ranljivosti na IT infrastrukturi
-    odgovornost, kreativnost, samoiniciativnost, dobra osebna organiziranost
-    sposobnost timskega dela
-    vozniški izpit B-kategorije
-    zaželena VI. ali VII. stopnja izobrazbe

Ponujamo
•     Delo v dinamičnem okolju
•     Strokovni razvoj (izobraževanje, certificiranje)
•     Plačani obiski konferenc, izobraževanj/certificiranj doma in v tujini
•     Sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki
•     Stimulativen sistem nagrajevanja
•     Redno zaposlitev s šestmesečnim poskusnim delom

V kolikor se prepoznate v zgornjem opisu, vas vljudno vabimo, da nas v to prepričate in nam svojo prijavo (motivacijsko pismo in CV) pošljete čimprej, najkasneje pa do 15.2.2020 na naslov zaposlitev@unistarpro.si, kjer smo vam na razpolago tudi za morebitna vprašanja in dodatne informacije. Vaše prijave bomo obravnavali zaupno in v skladu z veljavno zakonodajo na področju varstva osebnih podatkov.

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih